11 hodnocení

Innovative Laboratories Diablo Fire 90 caps

Innovative Labs, výrobci Hellfire a Black Mamba, vám přinášejí to nejnovější ze své řady na spalování tuků: Diablos ECA Fire Caps. Mnoho z vás si pamatuje tento extrémně silný spalovač tuků, který se může pochlubit obrovskými schopnostmi zvýšit energii, spolu se sníženou chutí k jídlu a zlepšeným mentálním zaměřením. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1638
1 399 Kč –29 % 999 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
INNOVATIVE DIET LABS DIABLOS ECA FIRE CAPS 90 CAPS
1 399 Kč –29 %

HLAVNÍ VLASTNOSTI

podporuje hubnutí potlačuje chuť k jídlu a kontroluje chutě extrémně silné zvýšení energie hyper zaměření a soustředění podporuje trvalé odbourávání tuků zlepšuje celkovou náladu NÁVOD A DÁVKOVÁNÍ Inovativní laboratoře doporučují užívat 1 kapsli denně ráno s jídlem. Nepřekračujte více než 3 tobolky za 24 hodin. Pro dosažení nejlepších výsledků neberte déle než 8 týdnů, aniž byste si vzali 2 týdny pauzy.

VAROVÁNÍ A NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nedoporučuje se pro osoby mladší 18 let. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jednotlivci by ve spojení s tímto produktem neměli konzumovat jiné kofeinové produkty. Během užívání tohoto přípravku se vyvarujte alkoholu a stimulantů na předpis. Překročení doporučené dávky může mít nepříznivé účinky na zdraví.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: