69 hodnocení

Innovative Laboratories Black Mamba 90 kapslí (USA ORIGINAL)

Black Mamba je jeden z nejsilnějších spalovačů tuků na americkém trhu. Jeho výhodou je kvalita účinné směsi, která zajišťuje účinné spalování tuků a přísun dlouhotrvající energie. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 302
1 150 Kč –17 % 950 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
Innovative Laboratories Black Mamba 90 kapsúl
Akce
1 150 Kč –17 %

Black Mamba je jedeným z najsilnejších spaľovačov tukov naamerickom trhu. Jeho výhodou je kvalita účinnej zmesi,  ktorá zabezpečuje účinné spaľovanie tukov a prísun dlhotrvajúcej energie.

Black Mamba Hyperrush jedním z nejsilnějších doplňků dostupných na americkém trhu.

Tento produkt není prvním úspěchem firmy Innovative Laboratories. Výrobce nabízí i jiné špičkové produkty, můžeme zmínit například Hellfire, který se také nachází v naší nabídce. Znamená to, že pokud si zakoupíte produkt od této firmy, můžete si být jistý, že váš produkt bude fakt účinkovat. Innovative Laboratories o ní hovoří jako "bez pochyb nejsilnějším stimulantů na trhu".

Přestože byl tento produkt původně navržen pro kulturisty, jeho uživateli jsou v současnosti muži i ženy, usilující o zlepšení fyzické zdatnosti ztrátou váhy a nikoli ztrátou svalové hmoty. Součástí Black Mamba je i Thermo-RX® a výtěžek Senegalu berlandieri, který podle klinické studie urychluje metabolismus o 22% během 45 minut.

Ostatní aktivní složky obsahují bezvodý kofein, který napomáhá odbourávat tuk a potlačovat hlad. Synefrin HCL je výtažkem z pomerančovníku hořkého, který stejně přispívá k schopnosti spalovat tuk. Pokud hledáte produkt, který vám umožní dát ze sebe to nejlepší, právě jste ho našli.

Black Mamba Hyperrush od Innovative Laboratories Vám dodá energii, přispěje ke zvýšené mentální aktivitě, výrazné ztrátě nadbytečné váhy a výrobce garantuje vysokou kvalitu výrobku.

Innovative Laboratories Black Mamba 90 kapsúl (USA ORIGINAL) - informácie

Balení: 90 kapslí

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně spolu s jídlem.

Ideální je v rámci denního režimu užívat 1 kapsli 40 minut před fyzickou zátěží nebo tréninkem.

Výhody produktu: dlouhotrvající příval energie regulace chuti k jídlu rapidně spalování tuků

Tento produkt využívá pouze přírodní rostlinné kapsle, které jsou bez živočišných produktů.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě

Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Black Mamba®Black Mamba

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora BLACK mamba. 14.7.2021 12:52
Dobrý den obsahuje váš produkt efedrin?
Odpovědět