7 hodnocení

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore 90 tablet

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore je nejsilnější spalovač tuků EPH ve verzi DMHA. Nejsilnější spalovač tuků s tvrdou recepturou je známý pro masivní spalování tuků a rychlé hubnutí. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 236
1 400 Kč –29 % 1 000 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
Hi Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore
1 400 Kč –29 %

Hi - Tech Pharmaceuticals  Stimerex Hardcore 90 tablet

 

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore DMHA 90 tablet je nejsilnější spalovač tuků EPH od Hi-Tech Pharmacauticals. S 25 mg EPH extrakt (efedrin), Yohimbe, DMHA ... Stimerex Hardcore je Hi-Tech Pharmaceuticals s pokročilou formou Stimerex, super spalovač tuku, chuť k jídlu, před cvičením Booster a doplněk hubnutí v jednom.

Nejsilnější spalovač tuků s tvrdou recepturou je známý pro masivní spalování tuků a rychlé hubnutí. Více energie, mega energetická podpora a eliminace tuku v problémových oblastech charakterizují Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore. Výsledkem je, že Hi-Tech Pharma Stimerex Hardcore se zaměřuje na mastné kyseliny těla, aby získal energii pro více energie.

Takto uskladněný tuk se tak využívá díky Stimerex Hardcore na výrobu energie. Výsledkem je také zvýšení a zlepšení metabolismu. Spalování tuků může být rychlejší a lépe.

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore 90 tabliet Back

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex složení:

Vlastní směs: s technologií Thermo-Z® 475 mg:

(Extrakt z efedry 25 mg [listy], 2-Aminoisoheptane (DMHA), extrakt Senegalu berlandieri (listy), extrakt z akácie rigidula [listy], [200 mg fenyletylamínového alkaloidu: metylsynefrín, N-methyl-B-fenyletylamin], N , N-dimetylfenyletylamín, fenyletylamin] teobromin, extrakt ze zeleného čaje [listy], Naringen [ovoce], 3-dimetylaminoetanol, bitartrát, extrakt yohimbe [kůra]

Kofein (bezvodý) 150 mg

Extrakt z efedry (efedrin) 25 mg

*% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2000 kalorií)

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore spalovač tuků Složení / Ostatní přísady:

Fosforečnan vápenatý, škrobový glykolát sodný, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, FD & C Blue # 1, FD & C Red # 40, FD & C Yellow # 6.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: