14 hodnocení

HI-TECH Pharmaceuticals Lipodrene Elite 90 kapsli

Nejsilnější lipodrén, jaký byl kdy vyroben!

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 813
1 999 Kč –43 % 1 149 Kč
Kategorie: Špeciality
lipodrene elite fat burner 90 kapsul
1 999 Kč –43 %

HI TECH PHARMACEUTICALS Lipodrene ELITE

Nejsilnější lipodrén, jaký byl kdy vyroben!

Nový vzorec Elite je zde. Od Lipodrene přes Xtreme po Hardcore ... teď Elite!

Je to první doplněk na spalování tuků, který využívá sílu listů koky! Ano ... je to tak, používají listy koky! A z celé série to slibuje, že bude nejsilnějším vzorcem, jaký kdy Hi Tech Pharmaceuticals vytvořil. Každá láhev obsahuje 90 tablet a při dávce tří tablet denně vám celá láhev vydrží celý měsíc. Ostatní vzorce originální lipodrén Lipodrene Hardcore Lipodrene Xtreme

HLAVNÍ SLOŽKY: PROČ FUNGUJE Erythroxylum Coca Leaves: Je ukázáno, že pomáhá při hubnutí, snižuje touhu a zlepšuje energii a zmírňuje únavu. Ideální pro diety nebo práci. Toto je extrakt bez kokainu, který neobsahuje žádné nelegální látky. Senegalu berlandieri: Tato ingredience pomáhá při zlepšování nálady, pocitu pohody a také vám dá příjemnou energii v případě potřeby. Citrus Aurantium: Běžné v mnoha spalovače tuků. Pomáhá při spalování tuků. Theobromin: Pomáhá zlepšovat náladu a zlepšovat celkovou pohodu. Extrakt z Caralluma: Pomáhá udržovat tyto chutě na jídlo a cukr dále. Naringen: Pomáhá zvyšovat hladinu energie. 6,7 Dihydroxybergamottin: Pomáhá zvyšovat hladinu energie. 5-Metoxytryptamín HCl: Pomáhá při hladinách stresu. 5-HTP: Pomáhá při úzkosti, depresích a spánku. Yohimbe Extract: Pomáhá při odbourávání tuků a potlačuje vaši chuť k jídlu. Kofein: Dostanete zde 150 mg.

Zvyšování energie, nálady a jedna z nejoblíbenějších ingrediencí pro spalovače tuků.

NÁVOD A DÁVKOVÁNÍ

Společnost Hi Tech Pharmaceuticals doporučuje, abyste užili 1 tabletu ráno a další tabletu odpoledne. Uvádějí, že nikdy nesmí překročit více než 4 tablety za 24 hodin. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte nalačno. Tento výrobek by neměl být nikdy nabitý žádným doplňkem obsahujícím kofein nebo jiné stimulanty. Mohou ho brát muži i ženy.

Velikost dávky: 1 tableta

Počet porcí: 90

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: