1 hodnocení

Hi-Tech Pharmaceuticals Black Piranha 60 tablet

Spalovač tuků Black Piranha reprezentuje ověřenou kvalitu a zároveň jeden z nejsilnějších doplňků z dílny Hi-Tech Pharmaceuticals. Vysokoúčinné složení v sobě zahrnuje takové komponenty jako extrakt z Caralluma, naringenín či kofein.

Můžeme doručit do:
4.8.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 224
1 500 Kč –20 % 1 200 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
Hi Tech Pharmaceuticals Black Piranha
1 500 Kč –20 %

HI-TECH PHARMACEUTICALS BLACK PIRANHA 60 TABLET

Spalovač tuků Black Piranha reprezentuje ověřenou kvalitu a zároveň jeden z nejsilnějších doplňků z dílny Hi-Tech Pharmaceuticals.

Vysokoúčinné složení v sobě zahrnuje takové komponenty jako extrakt z Caralluma, naringenín či kofein.

Všechny tyto látky povzbuzují organizmus, uvolňují energii a potlačují chuť k jídlu. Zároveň se ti bude dařit hubnout rychleji a efektivněji. Produkt je díky svým extrémním účinkem určený pro nejnáročnější sportovce. Výběr jednotlivých složek není náhodný a jeho cílem je zvýšit fyziologické mechanismy spalování tuků na hranice maxima při současném zachování vysokých energetických úrovní a celkové pohody.

Jaké jsou výhody spalovače Black Piranha? jeden z nejmodernějších spalovačů na světě! obsah synergických látek pro maximální účinek

Co můžete od něj očekávat? zvýšená hladina energie lepší koncentrace rychleji hubnutí lepší celková pohoda a snadněji zvládání diety brutální vaskularizace Black Piranha od výrobce HI-TECH PHARMACEUTICALS podporuje syntézu hormonů a neurotransmiterů.

Tím podporuje spalování tuků i z problémových partií (hýždě, břicho, stehna) a zvyšuje motivaci a soustředění během tréninku. Pokud chcete výrazně zvýšit vaši tréninkovou kapacitu a snížit únavu, tento spalovač je to pravé pro vás. Má silný termogenní účinek, proto doporučujeme dodržovat přísný pitný režim a nasadit vhodné doplňky výživy - vitamíny, minerály, proteiny, BCAA, iontové nápoje apod.

Nutriční informace

Velikost jedné dávky: 1 tableta

Počet dávek v balení: 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: