4 hodnocení

Freedom Pharma Rambo 343 g

Rambo od společnosti Freedom pharma je nejsilnější a extrémně účinná předtréninková pumpa, která díky svému jedinečnému složení a až 110 mg - 1,3 DM-A v každé dávce uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších konzumentů. Díky její účinným složkám získáte maximální sílu, vytrvalost a výbušnost, což vám umožní prožít naplno každý trénink.

Varianta
Můžeme doručit do:
3.8.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 528/TAJ
Značka: Freedom Pharma
1 199 Kč –21 % 949 Kč
Freedom Pharma Rambo
1 199 Kč –21 %

Freedom Pharma Rambo 343 g

Staň se i ty''RAMBOM'' a posuň svůj všední trénink na hardcore level!

Rambo od společnosti Freedom pharma je nejsilnější a extrémně účinná předtréninková pumpa, která díky svému jedinečnému složení a až 110 mg - 1,3 DM-A v každé dávce uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších konzumentů.

Díky její účinným složkám získáte maximální sílu, vytrvalost a výbušnost, což vám umožní prožít naplno každý trénink.

Výhody a očekávaný efekt:

  • extrémní zvýšení síly a výkonu
  • silný pump efekt a rozšíření cév
  • hardcore energie a soustředění
  • během tréninku extrémně prokrvení svalů a plnost svalů
  • maximalizuje sílu, výdrž a regeneraci!
  • eliminuje kyselinu mléčnou a toxiny
  • posiluje imunitu a odstraňuje volné radikály

Také pocítíte značný příval energie a současně i prokrvení a napumpovanost svalů. Tato jedinečná predtréningovka obsahuje vyváženou kombinaci citrulin malátu, agmatín-sulfátu, tirozínu, synefrinu, argininu AAKG, bezvodého kofeinu, DMA a Yohimbine, což z tohoto produktu činí jeden z nejúčinnějších předtréninkových stimulantů dostupných na našem trhu.

Kromě toho zlepšuje mozkovou činnost a koncentraci, díky čemuž budete mít možnost odcvičit každou jednu sérii naplno! Oddaluje naplnění svalových vláken laktátem, díky čemuž budete schopni trénovat déle a ve vyšší intenzitě. Navíc pomáhá eliminovat kyselinu mléčnou, což má výrazný vliv na urychlení potréninkové regenerace.

Zvyšuje celkovou odolnost a obranyschopnost organismu před volnými radikály, což pomáhá předcházet chorobám. Rambo je vhodným výživovým doplňkem při sportovních aktivitách silového i vytrvalostního charakteru a jeho extrémní účinek ocení především zkušenější sportovci. Pokud patříte mezi náročné uživatele a hledáte kvalitní produkt, který posune váš trénink na vyšší level, určitě vyzkoušejte predtréningovku Rambo a pociťte její extrémní účinek!

Dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku v 250-300 ml vody a vypijte přibližně 25-30 minut před tréninkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: