1 hodnocení

Dark Labs Yohibmbine 100kapsli

Dark Labs - Yohimbine pro ještě větší zintenzivnění účinků Yohimbine obsahuje dvě synergické formy Yohimbine, díky čemuž je spalování tuků a nárůst energie ještě lepší než při klasickém jednosložkovým Yohimbine HCL. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. 1kapsla obsahuje 10mg Yohimbine. 

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1923
Značka: Dark Labs
899 Kč –22 % 699 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
dark labs yohimbine
899 Kč –22 %

Yohimbine je látka, která je užitečná v boji proti tuku v tkáních, který se nachází hlavně v problémových partiích jako břicho, hýždě a stehna. Díky tomu, že útočí a blokuje receptor A2, který zadržuje tuk v těchto partiích můžete bezproblémově hubnout i z míst ze kterých jste vždy chtěli. Muži mnohem snadněji vysekají své cihličky na břiše a ženám pomůže skvěle vyformovat hýždě, stehna či boky. Yohimbine je zkrátka takový malý zázrak na problémové partie.

 

A navíc jeho dalším účinkem je skvělé nakomputie před tréninkem a jeho termogenní účinky. Díky tomu, že působí stimulačně na organizmus je přidáván i do množství silných predtréningoviek.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Užívejte 1-2 kapsle 45-60 minut před tréninkem nebo v průběhu dne.

 

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od 10 ° C do 25 ° C. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

SLOŽENÍ: Yohimbine HCL, Alpha Yohimbine

UPOZORNĚNÍ: Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Stanovený doporučená denní dávka se nesmí překročit. Pokud dojde k nežádoucím reakcím, vyhledejte lékaře. Nevhodné pro osoby mladší 18 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: