27 hodnocení

Dark Labs Ripper 60 tablet

Spalovač tuků Ripper efektivně podporuje snížení tělesné hmotnosti a zbavení se zbytečného tuku. Zlepšuje vitalitu a poskytuje solidní podporu energie pro jakoukoliv činnost. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 215
Značka: Dark Labs
1 100 Kč –19 % 890 Kč
Kategorie: Vyprodej
Dark Labs Ripper
1 100 Kč –19 %

DARK LABS RIPPER 60 TABLET

Spalovač tuků Ripper efektivně podporuje snížení tělesné hmotnosti a zbavení se zbytečného tuku.

Zlepšuje vitalitu a poskytuje solidní podporu energie pro jakoukoliv činnost.

Ripper od výrobce Dark Labs je spalovač tuků s extrémní účinností. Jedinečná kombinace stimulantů, tří forem Yohimbine, DMA, kofeinu a syneferínu, která způsobuje dlouhodobé účinky a maximálním způsobem redukuje tukovou tkáň. Nejlepší redukční činidlo pro pokročilé sportovce. Umožňuje redukovat nechtěný tuk z míst, které jsou odolné vůči spalování, jako jsou břicho, stehna nebo hýždě.

Doplněk zlepšuje aerobní kapacitu těla a umožňuje provádět intenzivní cvičení, aniž jste se cítili unavení. Ripper dokonale reguluje metabolismus tuků ovlivňující energetický zisk. Přípravek významně ovlivňuje náladu a odstraňuje pocit deprese způsobené nízkou zásobou uhlohydrátů. Doporučujeme dodržovat pravidelný pitný režim a stravu doplnit o vhodné vitamíny a minerály.

Návod k použití:

1 kapsle 30 minut před snídaní nebo před ranním tréninkem.

Neužívejte po 17:00.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli

Počet dávek: 60 kapslí

Složení na 1 kapsli: Caffeine Anhydrous 250mg 1,3 Dimetylamylamine HCL 100mg Synephrine HCL 50mg ProGBB (Gamma-Butyrobetaine Ethyl Ester Chloride) 50mg Yohimbine HCL 5mg Rauwolfia Vomitoria Root Extract (Std. Min 90% Alpha Yohimbine) 5mg 11-Hydroxy Yohimbine 5mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: