2 hodnocení

Dark Labs Ostarine 10mg 90 kapsul

Dark Labs Ostarine Mk-2866 je selektivní modulátor androgenního receptoru, také známý jako SARM, o kterém se říká, že zvyšuje růst svalové hmoty. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
7.12.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1998
Značka: Dark Labs
1 899 Kč –37 % 1 190 Kč
Kategorie: Objem a síla
Dark Labs Ostarine 10mg 90 kapsul
1 899 Kč –37 %

Dark Labs Ostarine
Dark Labs Ostarine Mk-2866 je selektivní modulátor androgenního receptoru, také známý jako SARM, o kterém se říká, že zvyšuje růst svalové hmoty. 
Přípravek také zabraňuje ztrátě dříve vyvinuté svalové hmoty a zvyšuje sílu. Mechanismus účinku Ostarinu je vícesměrný a přípravek nelze použít pouze k budování
svalové hmoty. VÝHODY Dark Labs Ostarine Ostarine je součástí třídy léků nazývaných selektivní modulátory androgenních receptorů. Váže se na proteiny v těle známé jako androgenní receptory.
Když se ostarin naváže na tyto receptory, říká svalům v těle, aby rostly. Ostarine se používá ke zlepšení sportovního výkonu a k nedobrovolnému hubnutí
u velmi nemocných lidí. Sportovci používají Ostarine pro regeneraci po cvičení k udržení kloubů a svalové tkáně.
Ostarine je velmi anabolický a díky dobré stravě s nadbytkem kalorií a intenzivním tréninkům můžete snadno budovat nové svaly. EFEKTY Navíc ovlivňuje úbytek tuků a zvýšení prokrvení, což je nejvíce patrné v 9. týdnu po použití přípravku.
Během redukční diety vám může použití Mk-2866 pomoci zhubnout tělesný tuk a zároveň zabránit svalové hmotě. VEDLEJŠÍ EFEKTY Přípravek nemá žádné vedlejší účinky v podobě gynekomastie, vypadávání vlasů nebo záchvatů vzteku. JAK POUŽÍVAT Dark Labs Ostarine Mk-2866 90 kapslí obsahuje čistý Ostarine v dávce 10 mg na kapsli. Většina cyklů s Ostarine trvá 8 až 12 týdnů.
Cyklus pro začátečníky začíná nízkou dávkou 10 mg. S většími zkušenostmi s používáním SARM lze dávku zvýšit, ale celý cyklus by neměl být delší než 12 týdnů. INGREDIENCE Jedna kapsle obsahuje 10 mg Mk-2866. Další přísady, jako je želatina, rýžová mouka, stearát hořečnatý, FD&C Blue 1, FD&C Red 40.
Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: