2 hodnocení

Dark Labs LGD Ligandrol 7mg 60 kapsul

LGD-4033 je obzvláště oblíbený u kulturistů a silových sportovců, kteří chtějí rychle nabrat velké množství tvrdé, vypouklé svalové hmoty. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
7.12.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 2001
Značka: Dark Labs
1 699 Kč –30 % 1 190 Kč
Kategorie: Objem a síla
Dark Labs LGD 4033 7 mg
1 699 Kč –30 %

Dark Labs LGD-4033 7 mg
Výrobce sportovních doplňků a hardcore doplňků, Dark Labs, má ve svém sortimentu také některé enormně účinné přípravky SARM. 
S Dark Labs LGD-4033 získáte SARM Ligandrol v dávce 7 mg na kapsli.
LGD-4033 je obzvláště oblíbený u kulturistů a silových sportovců, kteří chtějí rychle nabrat velké množství tvrdé, vypouklé svalové hmoty.
Navíc je o anabolickém SARM známo, že účinně snižuje tělesný tuk i v obtížných partiích, jako jsou hýždě, nohy, břicho nebo boky, a dodává spoustu síly. Původně byl SARM – selektivní modulátor androgenních receptorů – navržen tak, aby snižoval ztrátu kostí a svalů.
S LGD-4033 tedy můžete také účinně chránit svalovou hmotu a pozitivně ovlivnit mineralizaci kostí.
Také vazy a šlachy jsou posíleny a chráněny.
Svalové přírůstky jsou obrovské, přičemž hmota je bez zadržování vody a většina uživatelů ji popisuje jako skákavou a hustou.
Na rozdíl od anabolických steroidů a prohormonů nemají SARM jako Ligandrol žádné nebo téměř žádné vedlejší účinky. Výhody Dark Labs LGD-4033 7 mg na první pohled: Vysoce kvalitní a špičkově dávkovaný doplněk SARM s anabolickým SARM Ligandrol (LGD-4033) pro budování tvrdé, vyboulené svalové hmoty Účinně redukuje tělesný tuk – i v problémových partiích, jako je břicho, hýždě, nohy a boky chrání hmotu před svalovou atrofií poskytuje dostatek energie Koupit Dark Labs LGD-4033 7 mg online zde! Doporučené použití: výrobce doporučuje: 1 kapsle 2x denně. Maximálně 4 týdny v kuse Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let.
Výživové doplňky by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.
Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: