1 hodnocení

Convict Labs Death Row 300g

Confict Labs Death Row je pokročilá příprava před tréninkem vyvinutá speciálně pro trénink s vysokou intenzitou. Předběžné cvičení obsahuje sadu složek se silným stimulačním účinkem: včetně tří forem Yohimbine. Účinkem doplňku je získání úžasné svalové pumpy, vysoké stimulace a zaměření potřebného pro kvalitní trénink. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Varianta
Můžeme doručit do:
23.6.2021
Skladem
Kód: 576/TAJ
Značka: Convict Labs
1 050 Kč

Confict Labs Death Row je pokročilá příprava před tréninkem vyvinutá speciálně pro trénink s vysokou intenzitou.

Předběžné cvičení obsahuje sadu složek se silným stimulačním účinkem: včetně tří forem Yohimbine. Účinkem doplňku je získání úžasné svalové pumpy, vysoké stimulace a zaměření potřebného pro kvalitní trénink. Nová pumpa před tréninkem osloví zejména ty, kteří hledají doplněk, který poskytne komplexní akci - před tréninkem, výkonný spalovač tuků, posilovač oxidu dusnatého a nootropický v jednom. Americký výrobce se postaral o to, aby sportovním nadšencům zaručil nejlepší start během tréninků a maximalizoval jejich efektivnost.

Je to jeden z nejsilnějších doplňků před tréninkem s bohatým složením. Přípravek je určen pro pokročilé sportovce, kteří dobře tolerují silné stimulanty. Přidání silné látky, která je DMHA, vám umožní zvýšit fyzickou výkonnost, aniž jste se cítili unavení. Složky jako citrulin, agmatín zesilují syntézu oxidu dusnatého, což vede k získání svalů s plným vzhledem.

K dosažení úplného komplexního účinku se také používají termogenní přísady na spalování nepotřebného tuku včetně břicha, stehen a hýždí.

 

Convict Labs - DEATH ROW 300G

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: