1 hodnocení

Cloma Pharma Methyldrene EPH 270g

Methyldrene EPH je predtréningovka, navržená pro zvýšení energie, jakož i spalování tuků. Balení obsahuje 45 porcí s 25mg eferdrínu v každé porci. Tento produkt má jedny z nejsilnějších a nejpopulárnějších složek. Je určen hlavně pro zdatnější sportovce, kteří hledají nejintenzivnější produkt. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 807
Značka: Cloma Pharma
1 250 Kč –24 % 950 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
cloma pharma methyldrene eph big
1 250 Kč –24 %

Cloma Pharma Methyldrene EPH je doplněk před tréninkem založen na efedry.

Methyldrene EPH je ovocný prášek obsahující 45 porcí s 25 mg ephedra v každé porci. Nejen to, má některé z nejsilnějších nejoblíbenějších složek, které se nacházejí v jiných velmi populárních predtréningovkach před cvičením. Methyldrene je mimořádně silná receptura, která je určena pouze pro pokročilé sportovce, kteří hledají nejintenzivnější produkt.

Některé klíčové složky jsou čistý leucin, DMAE, BETA-P a cAMP! 

Doplňující fakta:

Velikost porce: 1 odměrka (6 gramů)

Počet porcí: 45

Metyldrén EPH Muscle Energy Building Matrix 3675 mg Alfa-ketoglutarát L-argininu (AKG) kreatin monohydrát citrulin malát Dimetylaminoetanol (DMAE) bitartrát Kofein alfa-ketoglutarát (s výtažkem 160 mg kofeinu) Ephedra nevadensis PWD (listy) Fenyletylamin (Beta-P) HCI L-leucin (LEU) yohimbin HCI L-alfa-glycerylfosforylcholín (alfa GPC) Cyklický adenosin monofosfát (cAMP) Fructus Schisandrae Chinensis (bobule Schisandra) PWD Ephedra alkaloidy byly odstraněny z Ephedra sinice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: