2 hodnocení

Cloma Pharma China White 25MG Ephedra 100 kapsli

Cloma Pharma byla formulována jako jeden z nejsilnějších termogenních stimulantů na současném trhu.

Můžeme doručit do:
23.6.2021
Skladem
Kód: 801
Značka: Cloma Pharma
1 120 Kč –18 % 920 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
Cloma pharma China White 25 100 tabliet
1 120 Kč –18 %

Cloma Pharma China Bílá 25mg ephedra 100 Kaps

Cloma Pharma byla formulována jako jeden z nejsilnějších termogenních stimulantů na současném trhu. Po přidání akácie rigadula a metylsynefrínu není nic silnější, což by vám pomohlo při spalování tuků a hubnutí. Slavné tablety s bílým diamantem vám nejen pomohou zhubnout, ale mohou vám dodat neomezenou energii po celý den.

China White kombinuje seznam důležitých složek včetně extraktu z ephedra, kofeinu, guarany, extraktu ze zelených kávových zrn a dalších. Tato směs ingrediencí pomůže zvýšit váš metabolismus a pomůže vám spálit tuky a zároveň vám zlepší náladu, což je při dietě zásadní. A tento vzorec jde o krok dále, protože pomáhá tělu vyrovnat se se stresem, který souvisí s přibíráním, abyste si v těchto těžkých časech nezačaly ukládat tuk.

VÝHODY A VÝSLEDKY

Uživatelé hlásí následující výhody plynoucí z užívání China White: Extrémní a čistá celodenní energie Podporuje hubnutí a spalování tuků Pomáhá vám ovládat chuť k jídlu a cukr žádná srážka

NÁVOD A DÁVKOVÁNÍ

Cloma Pharma doporučuje užít 1 tabletu k vašim třem hlavním jídlům. Nikdy byste neměli překročit více než 3 tablety denně. Protože tento produkt není hormonální, mohou jej užívat muži i ženy. Z důvodu extrémní potence byste nikdy neměli skladovat China White spolu s jinými doplňky nebo nápoji, které obsahují kofein nebo jiné stimulanty.

ŠTÍTEK A DOPLŇKOVÉ FAKTA

Velikost dávky: 1 tableta

Počet porcí: 100

E-Phedra extrakt 25mg 0% Kofein USP 250mg 0% Bílá vrbová kůra 100mg 0% Čínská bílá patentovaná směs 470mg ** (Rhodiola Rosea 3%, Acacia Rigadula, Metylsynephrine, Irving Gabonesis, Yohimbe Extract, Guarana (20% Caffeine), Green Coffee Bean, Raspberry keto, Cissus quadrangularis, Extract Olive Leaf) Další složky: mikrokrystalická celulóza, dextróza, hydrogenfosforečnan vápenatý, hydroxypropylmetylcelulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, oxid titaničitý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: