2 hodnocení

Brutal Labz Muscle Shock Liquid Rad 140 | 30 ml 1+1

Hledáš ten správný doplněk k vytvoření extrémní svalové hmoty a zvýšení své fyzické síly? ... .Práve si ho našel! Až 20 mg Rad 140 v 1 ml! Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1407
Značka: Brutal Labz
2 999 Kč –17 % 2 490 Kč
Kategorie: Objem a síla
brutal labz muscle shock liquid akcia 11
2 999 Kč –17 %

Brutal Labz Muscle Shock Řada 140 Liquid 30 ml

  • Selektivní modulátor androgenního receptoru šarm
  • Zvýšení síly a vytrvalosti pro výkonově orientovaných uživatelů
  • V tekutém stavu je extrémně rychle vstřebatelný

Obsah balení: 30 ml roztok

Účinná látka: AŽ 20 mg RAD 140 / ml

Dávkování: 1 ml / den

Balení obsahuje 30 ml tekutého roztoku RAD 140 a při doporučeném dávkování vydrží přibližně měsíc. Denní dávka se zapije potřebným množstvím vody. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem. Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním. Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Výhody produktu:

Buduje svalovou hmotu a podporuje vytrvalost poskytuje vyšší anabolický efekt než testosteron v tekutém stavu je velmi rychle vstřebatelný urychluje regeneraci svalů po tréninku nepodporuje hromadění vody ve svalové tkáni nemá vedlejší účinky Pro koho je určen: osoby s nízkou hladinou testosteronu (zdravotní důvody, užívání anabolických steroidů apod.) kulturisté, kteří se snaží o přemostění steroidních cyklů osoby náchylné na vznik gynekomastie (zduření prsů)

Podobné produkty:

Umbrella Labs RAD 140 (Testolone) Liquid | 30 ml

German Pharma RAD 140/60 kapslí Swiss Pharmaceuticals RAD 140/60 kapslí

Originalitu produktu si umíte ověřit po zadání unikátního ověřovacího kódu na stránce www.brutalabz.com .Tento produkt vám poskytne maximální účinek pouze jako součást dobře nastavené a vyvážené stravy. Při používání tohoto produktu doporučujeme zařadit do stravy aminokyseliny (BCAA), proteiny a gainery.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: