25 hodnocení

Brutal Labz Ibuta Explosion Ibutamoren | 90 kapsli

Chceš posunout své svaly na vyšší level? ...... .Pak si na správném místě! AŽ 15 mg v 1 kapsli! Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 870
Značka: Brutal Labz
2 490 Kč –20 % 1 990 Kč
Kategorie: Objem a síla
Brutal Labz Ibuta explosion ibutamoren 90 kapsul
Akce
2 490 Kč –20 %

Ibuta Explosion Ibutamoren MK - 677 90 kapslí

  • EXTRÉMNÍ Stimulant HGH růstového faktoru IGF-1
  • Určený pro rychlý růst brutální svalové hmoty
  • Částečně omezuje uvolňování somatostatinu pro ještě výraznější účinek

Obsah balení: 90/60 kapslí

Účinná látka v 1 kapsle: 15 mg MK-677 Ibutamoren, Cordyceps Extract 400 mg, Zinc 30 mg Vitamin D 25 mcg ...

Dávkování: 1 - 3 kapsle denně po dobu 4-6 týdnů

Balení obsahuje 90/60 kapslí

Ibutamorenu MK-677 a při doporučeném dávkování vydrží přibližně měsíc a půl. Tobolka je určena pro perorální použití, zapije se malým množstvím vody. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem. Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním. Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Po prohormónovom cyklu se doporučuje nasazení PCT (post-cycle therapy) produktu; na našem eshopu najdete například Brutal PCT, Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCT nebo German Pharma Ultimate PCT.

Výhody produktu: zvyšuje tvorbu růstového hormonu zvyšuje hladinu IGF-1 o 40% až 80% nezvyšuje hladinu kortizolu v těle dramatickým způsobem zrychluje nárůst svalové hmoty pomáhá redukovat tělesný tuk podporuje imunitní systém nemá vedlejší účinky

Pro koho je určen: aktivní sportovci a kulturisté, kteří se snaží o nárůst svalové hmoty osoby v objemové i rýsovací fázi tréninku

Podobné produkty:

Swiss Pharmaceuticals Ibutamoren MK-677 | 45 kapslí

Brutal Labz Ibuta Explosion Liquid 30 ml

German Pharma Ibutamoren MK-677/30 kapslí

Umbrella Labs Ibutamoren MK-677 Liquid 30 ml

Originalitu produktu si umíte ověřit po zadání unikátního ověřovacího kódu na stránce www.brutalabz.com. Tento produkt vám poskytne maximální účinek pouze jako součást dobře nastavené a vyvážené stravy. Při jeho používání doporučujeme zařadit do stravy aminokyseliny (BCAA), proteiny a gainery.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: