4 hodnocení

BPS Pharma Not4Pussy 300 g

BPS PHARMA Not4Pussy je extrémně silná predtréningovka, která vám poskytne trénink na nejvyšší úrovni. Je to kombinace nejsilnějších složek, které poskytují nejlepší výkon, sílu, napumpování a výdrž v tělocvičně.

Můžeme doručit do:
19.5.2021
Skladem
Kód: 810
1 250 Kč –24 % 950 Kč
Not4Pussy 300g
1 250 Kč –24 %

V současnosti jedna z nejsilnějších predtréningoviek na trhu!

BPS PHARMA Not4Pussy je extrémně silná predtréningovka, která vám poskytne trénink na nejvyšší úrovni. Je to kombinace nejsilnějších složek, které poskytují nejlepší výkon, sílu, napumpování a výdrž v tělocvičně. Not4Pussy obsahuje složky, jako je di-kofein malát, 1,3-dimethylamin, citrulin-malát, extrakt ze salginelly tamariscine, alfa-GPC, který drasticky zvyšuje výkon tím, že poskytuje intenzivní zaměření na extrémně svalové napumpování!

Di-kofeinový malát - Stimuluje centrální nervový systém, dýchací, vazomálne a vagusové nervy. Má také vynikající termogenní účinek - mění kalorie na tepelnou energii a významně zvyšuje rychlost metabolismu.

Stimuluje mozkovou kůru rovnoměrně, což znamená optimální činnost myšlení a bojuje proti únavě. Snižuje riziko rakoviny jater a tlustého střeva a také stimuluje uvolňování mastných kyselin do krevního řečiště, čímž se stává jednou ze složek, které urychlují úbytek hmotnosti resp. spalování tuku1,3-dimethylamin - tzv. Geranium ovlivňuje aktivitu neurotransmiterů (včetně ketecholaminerov), poskytuje tělu silnou stimulaci a termogenní účinek.

Zlepšuje kapacitu výkonu, zvláště pokud se užívá spolu s kofeinem. (Podporuje koncentraci a paměť). Nikdy ho nesmí užívat osoby mladší 18 let. Citrulínmalát - podílí se na syntéze metabolismu oxidu dusnatého (NO), fosfokreatinu a aerobní glukózy, čímž zvyšuje spotřebu kyslíku, glukózy, aminokyselin a kreatinu a produkci energie prostřednictvím svalových buněk. Snižuje koncentraci kyseliny mléčné a amoniaku ve svalech, což umožňuje tělu rychleji získat energii zvýšením hladiny kreatinfosfátu a resyntézy ATP.

Citrulínmalát je mnohem účinnější formou jako vysoká dávka argininu, protože je jeho prekurzorem. V téže dávce jako arginin je účinnější při zvyšování jeho množství v těle jako samotný arginín.Salginella tamariscina extrakt (Amentoflavon) -Zvyšuje zásobování krve do svalů, zvyšuje syntézu oxidu dusnatého, podporuje tvorbu svalové hmoty, pomáhá udržovat normální hmotnost těla, pro tělo je neškodný, podporuje oběhový systém.Alpha GPC - Klinické studie prokázaly, že tato forma Cholomi zvyšuje syntézu acetylcholinu v mozku, což přispívá k významnému zlepšení duševního výkonu. Alpha GPC zlepšuje koncentraci, usnadňuje výživu a okysličování mozku.

Pro koho je určen tento produkt?

Když že se jedná o Hardcore Booster, opravdu to doporučuji pouze zkušeným uživatelům, kteří již mají co to za sebou. Absolutně to nedoporučuji začátečníkům. Berte na vědomí, že 1 odměrka se může rovnat 3-4 odměrkám běžných nakopávač. Čili je nutné s tím začínat opatrně.

Jak to je s dávkováním?

Doporučuji ti začít s půl odměrkou na začátek, cca 15 minut před tréninkem. Pol odměrky rozmíchej ve studené vodě. Postačí 2dcl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: