18 hodnocení

APS Nutrition Mesomorph USA DMA Verze 388g

Originální verze mesomorph, nejžádanější produkt na kolik patří k těm nejlepším pre-workout doplněk. Originalna DMA verze!!!!

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 75/MEL 561/ZEL 75/ANA Zvolte variantu
Značka: APS Nutrition
1 189 Kč –20 % 949 Kč
Kategorie: Americké Doplňky
APS Nutrition Mesomorph underground
1 189 Kč –20 %

Mesomorph se starým složením.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mesomorph dmaa

Na začátku je velmi důležité zjistit individuální toleranci na APS Mesomorph. Složky tohoto produktu jsou tak silné, že je nutné zvolit postupné dávkování. Pokud máte zkušenosti s beta-alaninem můžete jít přímo na jednu odměrku. Pokud s beta-alaninem nemáte zkušenosti začněte s ½ dávkou. Po zjištění tolerančních dávek se doporučuje užívání Mesomorphu 40 minut před tréninkem.

Jednu odměrku smíchejte s 300 ml studené vody na prázdný žaludek. V netréninkové dnech užívejte ½ odměrku ráno na lačno. Kdy budete cítit účinky Mesomorph? Pozitivní účinky pocítíte již po prvním dni, nejlepší účinky se dostavují po 15 - 60 dny. Po 8 - 10 týdnech se doporučuje přestávka v užívání v trvání 8- 10 týdnů.

Během této doby "off" můžete aplikovat nekreatínový výrobek. varování Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte tento produkt, pokud máte zdravotní problémy (vysoký a nízký krevní tlak, jste po mrtvici, trpíte bušením srdce nebo srdeční arytmií). Nevhodné při poruchách štítné žlázy, srdce, jater, jestliže trpíte zvětšením prostaty, depresemi nebo stavy úzkosti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Pokud na sobě zpozorujete negativní vedlejší účinky, ihned přestaňte s užíváním. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: APS nutrition Balení: 25 dávek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: