17 hodnocení

APS Mesomorph V4 USA Verze 388g

NOVÝ MESOMORPH V4 ®APS Mesomorph 388g

100% Original DMAA version USA pre-workout 2021

  •  Nový energetický vzorec s DMHA a DMAA ( Geranium Extract )
  • Dokonalý PWO komplex s Creatine Nitrate
  • Uvolněte svůj skutečný genetický potenciál
  • Zvýšení svalové hmoty a sportovního výkonu  
  • Síla, vytrvalost a energie jsou klíčem ke kvalitnímu tréniku.
  • Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.
Varianta
Vyprodáno
Kód: 1515/ZEL
Značka: APS Nutrition
1 100 Kč
Kategorie: Americké Doplňky

Díky extrémnímu návalu energie, napumpováním je Mesomorph® novým králem koncentrovaných před-tréninkových dpolňků. Mesomorph® využívá posilovače soustředění a energie k zajištění toho, aby vaše cvičení a trénink dosáhly maximálního výkonového potenciálu. Tato kompletní energetická matice je jediným produktem na trhu, který dodává plné klinické dávky svých nejmodernějších ingrediencí.Nejnovější přísady Mesomorphu jsou 2-Aminoisoheptane a Geranium Extract. Tyto dvě ingredience způsobují výbušnost, energii a prodloužení vytrvalosti. 2-Aminoisoheptane poskytuje zvýšení energie a výkonu, aby byl váš trénink maximalizován po celý den. Kromě toho Mesomorph® využívá prémiové přísady, jako je Creatine Nitrate, Creatinol-O-Phosphate, Beta Alanine a Citrulline Malate.

Podle studie provedené na Kalifornské univerzitě v Los Angeles je kreatin nitrát o 1000% rozpustnější ve vodě než kreatin monohydrát nebo jiné deriváty kreatinu. Bezkonkurenční rozpustnost ve vodě zajišťuje lepší absorpci a absolutně žádný z tradičních vedlejších účinků kreatin monohydrátu.  

VĚDAMesomorph® má velké množství silové složky „Agmatine Sulfate“, která vám během celé relace poskytne maximální napumpování. Mesomorph® je formulován tak, aby pozdvihl váš trénink tak, abyste vždy dosáhli maxima!  DMHA - silný stimulant s účinkem podobným DMAA. Ovlivňuje centrální nervový systém zvýšením hladiny dopaminu a noradrenalinu. Intenzivní cvičení v kombinaci s použitím DMHA přináší fenomenální výsledky v podobě potlačení chuti k jídlu, snížení tělesného tuku, zvýšení paměti a kreativity a snížení úzkosti prevencí únavy. Přípravek je zajímavou alternativou pro lidi, kteří jsou potěšeni účinky DMAA, ale vykazují špatnou toleranci k tomuto stimulantu. Chemická struktura DMHA a DMAA je velmi podobná, proto je jejich působení podobné.

Geranium Extract ( DMAA ) - Velmi silný stimulant. Stimuluje proces snižování tělesného tuku a pomáhá zvyšovat intenzitu tréninku. Funguje skvěle jako stimulant i jako spalovač tuků, zejména v kombinaci s kofeinem a jinými látkami stimulujícími nervový systém a zesilujícími fenomén termogeneze. Tato účinná účinná látka účinně poskytuje silnou stimulaci. Nepřímo stimuluje zvýšení adrenalinu v těle a přímo aktivuje adrenergní receptory. Poskytuje silné zvýšení energie, vzrušení a koncentrace. V kombinaci s kofeinem se zvyšuje jeho účinnost. Po proniknutí do nervového systému Geranium stimuluje uvolňování dopaminu, díky čemuž zajišťuje soustředění a dobrou náladu, což je během tréninku klíčové.Creatine Nitrate - Podle studie UCLA je kreatin nitrát o 1000% rozpustnější ve vodě než kreatin monohydrát nebo jiné deriváty kreatinu. Bezkonkurenční rozpustnost ve vodě zajišťuje lepší absorpci a absolutně žádný z tradičních vedlejších účinků doplňování kreatinu.Creatinol O Phosphate - dobře vstřebatelná forma kreatinu. Studie ukazují, že 60% je absorbováno ze střeva, což je vysoká rychlost absorpce. Je rozpustný v tucích, což vysvětluje jeho vynikající absorpci do střevního monohydrátu a umožňuje difúzi přes lipidové membrány do buněk, spíše než přes transportér kreatinu, který se nasytí a vypne, čímž zabrání více kreatinu z krve do buňky.

Di Creatine Malate - dvoumolekulární kreatin malát je nejnovější a nejsilnější formou kreatin malátu na trhu. Vyznačuje se vyšší stravitelností a biologickou dostupností, díky níž se méně kreatinu přeměňuje na neaktivní kreatinin. Kreatin malát se po transformaci v těle na fosfokreatin aktivně podílí na produkci vysokoenergetické sloučeniny, kterou je adenosintrifosfát (ATP). ATP je zase okamžitým zdrojem energie v krátkodobém úsilí trvajícím až několik sekund. Doplnění stravy kreatinem je zaměřeno na zvýšení energetických rezerv těla zvýšením množství fosfokreatinu ve svalové buňce. Zvýšení energetických zásob těla může přispět ke zvýšení intenzity tréninku, a tím ke zvýšení jeho účinnosti při budování svalové hmoty nebo síly.Beta Alanine - Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, která pomůže zlepšit výkonovou kapacitu a sportovní výkon.

To je obzvláště výhodné při cvičení s vysokou intenzitou, silovém tréninku a může pomoci budovat svalovou hmotu. Může také oddálit svalovou únavu, zejména u starších jedinců.Theobromine - je sloučenina známá z populární yerba maté, která vykazuje diuretický účinek, který pomáhá zbavit se přebytečné vody z těla a maskuje účinky snižování tělesného tuku.Naringin - flavonoid nacházející se v grapefruitu. Zvyšuje rychlost metabolismu, zvyšuje lipolýzu, posiluje krevní cévy, má protizánětlivé vlastnosti a snižuje hladinu cholesterolu.

Quebracho Blanco Extract - Extrakt Aspidosperma quebracho-blanco. Strom patřící do čeledi Apocynaceae, původem z Jižní Ameriky. Vzhledem k vysokému obsahu alkaloidů je považován za afrodiziakum. Indukuje mnoho vlastností blokováním aktivity α2-adrenergních receptorů. Zvyšováním množství epinefrinu, noradrenalinu a dopaminu zvyšuje aktivitu nervového systému. Zvyšováním hladiny adrenalinu a snižováním degradace cyklického AMP (cAMP) zvyšuje proces lipolýzy a podporuje ztrátu zbytečné tukové tkáně.

Podporou syntézy oxidu dusnatého a snížením koncentrace norepinefrinu v corpus cavernosum zlepšuje erekci. Kromě toho díky vysokému obsahu antioxidantů snižuje nadměrné oxidační procesy a záněty. Pomáhá udržovat dobrý stav dýchacího systému.L-Citruline DL Malate - podílí se na syntéze oxidu dusnatého (NO) a fosfokreatinu, jakož i na metabolismu kyslíku glukózy, čímž zvyšuje absorpci kyslíku, glukózy, aminokyselin a kreatinu a produkci energie svalovými buňkami. Snižuje koncentraci kyseliny mléčné a amoniaku ve svalech a umožňuje tělu rychleji získávat energii zvýšením hladiny kreatinfosfátu a re-syntetizací ATP.

Citrulin malát je mnohem účinnější formou než vysoké dávky argininu, protože je jeho prekurzorem. Při stejné dávce jako arginin je účinnější při zvyšování jeho množství v těle než samotný arginin.Arginine Alpha Ketoglutarate - podílí se na tvorbě oxidu dusnatého a má tak schopnost expandovat krevní cévy, což umožňuje lepší zásobení svalů a měkkých tkání krví. Podílí se nepřímo na syntéze cGMP, který se spolu s ATP účastní procesu svalové kontrakce a má anabolický účinek. Působí na sekreci růstového hormonu, podporuje proces regenerace jater, je důležitým předchůdcem kreatinu.

Bohužel, tradiční forma argininu se v žaludku velmi snadno rozkládá a tak se jeho malé množství dostává na místo určení.L-Taurine - tato aminokyselina zvyšuje vytrvalost těla a působí proti příznakům únavy a také zlepšuje naši koncentraci. Taurin umožňuje rychlejší a efektivnější regeneraci po tréninku.

Další důležitou vlastností této aminokyseliny je to, že snižuje negativní účinky stresu, zatímco jsme na redukci a dodržujeme dietu s nízkým obsahem sacharidů. Taurin je také antikatabolický a podporuje transport kreatinu.Ascorbic Acid - po tvrdém tréninku vyplachuje kyselinu mléčnou ze svalů, což inhibuje tvorbu tzv. „bolestivosti“. Díky tomu urychluje regeneraci těla po fyzické námaze.Agmatine Sulfate - zesiluje sekreci oxidu dusnatého v lidském těle, což se během tréninku promítá do pocitu silné svalové pumpy. Rozšiřuje krevní cévy a podporuje přísun krve a živin do pracujících svalů, což výrazně urychluje proces regenerace a budování nových svalových vláken. Ve studiích s použitím agmatinu bylo prokázáno, že jeho působení může podporovat syntézu bílkovin dokonce dvakrát, což je kromě působení samotného agmatinu spojeno také s účinkem zvýšení přísunu živin do svalových tkání.Glucoronolactone - metabolit glukózy, který se tvoří v játrech. Může být přeměněn na xylitol, kyselinu glukarovou a L-xylolázu. Jako derivát kyseliny glukuronové se předpokládá její detoxikační účinek - vazbou na toxiny, zvýšením jejich rozpustnosti ve vodě a umožněním vylučování ledvinami. DÁVKOVÁNÍJakmile je stanovena tolerance, smíchejte jednu odměrku přípravku Mesomorph® s 8–10 oz vody, přiměřeně promíchejte a konzumujte na prázdný žaludek přibližně 30–40 minut před cvičením. Ve dnech bez cvičení konzumujte 1/2 odměrky smíchané ve vodě na lačný žaludek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: