2 hodnocení

Anti-Hero Labz Venom 246g

Venom od společnosti Anti-Hero Labs je extrémně účinná předtréninková pumpa, která díky svému jedinečnému složení uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších konzumentů. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Varianta
Můžeme doručit do:
23.6.2021
Skladem
Kód: 555/TAJ
Značka: Anti-Hero Labz
949 Kč

Zažij něco nového!

Vhodné pouze pro zkušené uživatele Venom od společnosti Anti-Hero Labs je extrémně účinná předtréninková pumpa, která díky svému jedinečnému složení uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších konzumentů.

Díky její účinným složkám získáte maximální sílu, vytrvalost a výbušnost, což vám umožní prožít naplno každý trénink. Také pocítíte značný příval energie a současně i prokrvení a napumpovanost svalů.

 

Anti-Hero Labz Venom 246g - zloženie

Výhody a očekávaný efekt:

  • hardcore energie a soustředění během tréninku
  • extrémní zvýšení síly a výkonu
  • silný pump efekt a rozšíření cév
  • extrémně prokrvení svalů a plnost svalů
  • maximalizuje sílu, výdrž a regeneraci!
  • eliminuje kyselinu mléčnou a toxiny p
  • osiluje imunitu a odstraňuje volné radikály

Tato jedinečná predtréningovka obsahuje vyváženou kombinaci agmatine sulfátu, beta-alaninu, synefrinu HCL, bezvodého kofeinu, nolvalínu, cholinu a, což z tohoto produktu činí jeden z nejúčinnějších předtréninkových stimulantů dostupných na našem trhu. Kromě toho zlepšuje mozkovou činnost a koncentraci, díky čemuž budete mít možnost odcvičit každou jednu sérii naplno!

Oddaluje naplnění svalových vláken laktátem, díky čemuž budete schopni trénovat déle a ve vyšší intenzitě. Navíc pomáhá eliminovat kyselinu mléčnou, což má výrazný vliv na urychlení potréninkové regenerace. Zvyšuje celkovou odolnost a obranyschopnost organismu před volnými radikály, což pomáhá předcházet chorobám. Venom je vhodným výživovým doplňkem při sportovních aktivitách silového i vytrvalostního charakteru a jeho extrémní účinek ocení především zkušenější sportovci. Pokud patříte mezi náročné uživatele a hledáte kvalitní produkt, který posune váš trénink na vyšší level, určitě vyzkoušejte predtréningovku Venom a pociťte její extrémní účinek!

Dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku v 250-300 ml vody a vypijte přibližně 25-30 minut před tréninkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: